Co zrobić?

Jeżeli nie wiesz, gdzie zamieścić swoje pytanie - pozostaw je w tym dziale.
Wiadomość
Autor
modoc
.
.
Posty: 186
Rejestracja: 11-04-2013, 08:35

Re: Co zrobić?

#7 Post autor: modoc » 16-07-2015, 05:09

Widzisz przez 10 lat tąścieżkę zdrowia co podałem przeszedł byś 2 razy. Poza tym do WINBu nie składa się skargi na bezczynność organu tylko do WSA. Czytam uważnie i niestety w twoich działaniach brak jest logiki. Sam przyznajesz, że 8 lat nie przeszkadzał tobie ten stan rzeczy. Nikt tobie nie pomoże bo tak naprawde nie wie o co tobie chodzi.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Gucio
.
.
Posty: 62
Rejestracja: 20-06-2010, 20:28
Lokalizacja: Wrocław

Odp.: Co zrobić?

#8 Post autor: Gucio » 30-08-2015, 16:47

Zainteresowanych tym tematem informuję, że w piątek doręczono mi decyzję PINB o umożeniu postępowania administracyjnego. Decyzja uzasadniona jest brakiem obiektu samowoli budowlanej.
Przejąłem inicjatywę we własne ręce, obiekt rozebrałem i o dziwo nikt mi w tym nie przeszkadzał.
modoc twierdzi, że w moich działaniach brak jest logiki, ale z całą pewnością nie brak w nich konsekwencji działania. Pozdrawiam
Gucio

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Przyjazny Dom
.
.
Posty: 234
Rejestracja: 06-08-2011, 15:23
Lokalizacja: Police

Odp.: Co zrobić?

#9 Post autor: Przyjazny Dom » 21-09-2015, 21:19

Co ciekawe temat dobry, ja też otrzymałem od PINB umorzenie. Na skargę WINB przepisał wyjaśnienie broniącego się PINB, mało tego stwierdził że nie będzie się zajmował wyjaśnianiem samowoli. Nie wziąłem pod uwagę że wysoki urzędnik państwowy może nie wypełniać swoich obowiązków i wprowadzić w błąd. ?!!!

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Przyjazny Dom
.
.
Posty: 234
Rejestracja: 06-08-2011, 15:23
Lokalizacja: Police

Odp.: Co zrobić?

#10 Post autor: Przyjazny Dom » 21-09-2015, 21:46

Nasze wypociny na dole.

I jaki jest dopuszczalny nacisk nie wiadomo, czemu Stępień składał oświadczenie - nie wiadomo.
Projektantem budynku jest Zaborowski.
Z tego co wiem po Stępniu były fundamenty i projekt na obiekt parterowy, natomiast Zaborowski postawił na tych fundamentach budynek 5 kondygnacyjny. To kto odpowiada???
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poczekalnia i tematy ogólne”