Ogródek gastronomiczny

Jeżeli nie wiesz, gdzie zamieścić swoje pytanie - pozostaw je w tym dziale.
Wiadomość
Autor
MarlenaMarlena
.
.
Posty: 8
Rejestracja: 08-07-2020, 14:07

Ogródek gastronomiczny

#1 Post autor: MarlenaMarlena » 09-07-2020, 09:35

Mieszkam w centrum miasta.
Od czerwca na przeciw moich okien rozłożyła swoje stoliki restauracja.
W roku 2019 otrzymałam informacje iż mogą wystawiać ogródek gastronomiczny tylko i wyłącznie na szerokości swojej witryny- w tym roku właściciele restauracji w porozumieniu ze wspólnota mieszkaniowa (załatwili sobie) podpisy mieszkańców o zgodę na postawienie tego ogródka.
Bezpośrednio tylko ja mam ten ogródek za oknem 1.5 metra.
Otwieram okno i słyszę ludzi rozmawiających jakby siedzieli u mnie w mieszkaniu.
Przy zbieraniu podpisów nie zostałam uwzględniona do głosowania - wspólnota z góry założyła ze się nie zgodzę na ogródek gastronomiczny pod oknem.
Pisałam pismo do zarządu dróg i zieleni w sprawie zajmowania pasa przed moim oknem jednak zasłaniają się tym ze wspólnota wyraziła zgodę. W głosowaniu wzięły udział osoby które albo nie mieszkają w budynku na co dzień albo mieszkają na wyższych piętrach i nie maja takiego widoku z okna.
Proszę o pomoc do kogo powinnam się jeszcze zgłosić aby usunięto z przed moich okien te stoliki.
Pismo zażalenie już wysłałam do wspólnoty jednak wiem ze odpowiedz będzie taka jak od zarządu.
Większość lokatorów robi na złość ci którzy mieszkają na wyższych piętrach ja mieszkań na parterze i nie mogę w spokoju spędzić w domu czasu od 8- 20.
Proszę o pomoc

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

piotrusb
.
.
Posty: 5967
Rejestracja: 28-12-2009, 17:51

Re: Ogródek gastronomiczny

#2 Post autor: piotrusb » 10-07-2020, 11:21

Odpowiedź masz w wątku Zarządzanie nieruchomością/Zarządca i administrator
piotrusb

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Poczekalnia i tematy ogólne”