Zarzadca blokuje dostep do członków zarzadu. Co robić ?

Jeżeli nie wiesz, gdzie zamieścić swoje pytanie - pozostaw je w tym dziale.
Wiadomość
Autor
covo
.
.
Posty: 41
Rejestracja: 04-05-2019, 18:56

Re: Zarzadca blokuje dostep do członków zarzadu. Co robić ?

#7 Post autor: covo » 05-05-2019, 05:33

franki pisze:
29-03-2018, 08:39
A członkowie zarządu nie mają dyżuru?

Na upartego możesz sam znaleźć adres członka zarządu jeśli znasz nazwiska - wystarczy prześledzić księgi wieczyste wszystkich właścicieli wymienionych ( znajdziesz je w księdze wieczystej gruntowej nieruchomości)
niesamowita rada... To tak mają wyglądać relacje czlowieka ze wspolnoty z zarzadem wspolnoty, że nie ma kontaktu do nich?? Bialoruś?

Kto ma wiedzę pewną w takiej sprawie:
czy jest obowiązek upubliczniania (np. klatki schodowe - gabloty) skladu zarządu + kontakty do ludzi z zarządu? Czy wrecz przeciwnie: zarząd może schować sie np. za administratorem.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

irenalo
moderator
moderator
Posty: 8805
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Re: Zarzadca blokuje dostep do członków zarzadu. Co robić ?

#8 Post autor: irenalo » 05-05-2019, 07:08

niesamowita rada... To tak mają wyglądać relacje czlowieka ze wspolnoty z zarzadem wspolnoty, że nie ma kontaktu do nich?? Bialoruś?
Rada bardzo dobra, biorąc pod uwagę problemy tamtej wspólnoty . Posty były sprzed roku, więc mogło się wiele zmienić. Chcesz odkopać i skrytykować każdy stary post ? Widzisz w tym sens?

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

irenalo
moderator
moderator
Posty: 8805
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Re: Zarzadca blokuje dostep do członków zarzadu. Co robić ?

#9 Post autor: irenalo » 05-05-2019, 07:20

czy jest obowiązek upubliczniania (np. klatki schodowe - gabloty) skladu zarządu + kontakty do ludzi z zarządu? Czy wrecz przeciwnie: zarząd może schować sie np. za administratorem.

Nie ma takiego obowiązku.
Jeśli jest admin wystarczą dane do admina.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

covo
.
.
Posty: 41
Rejestracja: 04-05-2019, 18:56

Re: Zarzadca blokuje dostep do członków zarzadu. Co robić ?

#10 Post autor: covo » 05-05-2019, 14:03

irenalo pisze:
05-05-2019, 07:08
niesamowita rada... To tak mają wyglądać relacje czlowieka ze wspolnoty z zarzadem wspolnoty, że nie ma kontaktu do nich?? Bialoruś?
Rada bardzo dobra, biorąc pod uwagę problemy tamtej wspólnoty . Posty były sprzed roku, więc mogło się wiele zmienić. Chcesz odkopać i skrytykować każdy stary post ? Widzisz w tym sens?
co z tego, że sprzed roku problem? tzn. że dzisiaj juz takich problemów nie ma? wręcz przeciwnie. A ja odnioslem sie do porady, bo czytając ją - wbiło mnie w fotel :) A czytałem temat - bo temat aktualny. Wyjaśniłem.
Nie czujesz tego absurdu? --> lokator eksplorujacy księgi hipoteczne, żeby... zdobyć kontakt do osoby z zarządu. Przecież to jest chore. "Zarząd cieni...", administrator jako barykada między lokatorem,a ludzmi z zarządu. Wlasnie tak sie buduje podstawy ubezwłasnowolnienia. Oczywiscie lokator-wlasciciel mieszkania w końcu jakos zdobędzie ktorys z kontaktow do osoby ktorejs z zarządu, ale to powinno byc na pstryk --> na klatce schod. lista osob tworzących zarząd i kontakt tel. przynajmniej do jednej z nich.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

franki
.
.
Posty: 270
Rejestracja: 18-03-2011, 13:13

Re: Zarzadca blokuje dostep do członków zarzadu. Co robić ?

#11 Post autor: franki » 05-05-2019, 14:22

U mnie na klatkach są informacje z imionami i nazwiskami członków zarządu i email kontaktowy do nich.
A kto u Was jest wpisany w uchwale o udzielenie absolutorium? Przecież tam podaje się imiona i nazwiska członków zarzadu
Pozdrawiam
franki

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

covo
.
.
Posty: 41
Rejestracja: 04-05-2019, 18:56

Re: Zarzadca blokuje dostep do członków zarzadu. Co robić ?

#12 Post autor: covo » 05-05-2019, 14:41

franki pisze:
05-05-2019, 14:22
U mnie na klatkach są informacje z imionami i nazwiskami członków zarządu i email kontaktowy do nich.
i tak powinno być. Dlaczego? Bo to jest naturalne. I ułatwia. Co? Życie.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Poczekalnia i tematy ogólne”