Jak z aktywnością mieszkańców u Was?

Pochwal się stroną internetową swojej Wspólnoty lub poleć ciekawą stronę internetową innej Wspólnoty.
Wiadomość
Autor
jamartur
.
.
Posty: 18
Rejestracja: 21-05-2009, 16:19

Jak z aktywnością mieszkańców u Was?

#1 Post autor: jamartur » 07-12-2009, 12:46

Oto moja stronka
Od razu pytanko. Naród marudny po stokroć, w dodatku, w większości utwierdzony w przekonaniu, że wszystko się należy. Czy u Was, na stronach for osiedlowych też panuje taki "tłok" jak na moich? Oczywiście zależy to od ilości mieszkańców osiedla, wieku etc. Jednak jak na ilość mieszkańców wejść na stronę jest sporo, ale aktywność praktycznie żadna. Nie chodzi przecież o czyny społeczne ale o świadomość. Przecież jeśli coś jest własne to się o to dba...
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ourson
.
.
Posty: 476
Rejestracja: 18-08-2009, 21:15

Odp.: Jak z aktywnością mieszkańców u Was?

#2 Post autor: ourson » 07-12-2009, 13:50

U mnie tak samo, mamy forum, 60 użytkowników z tego 9 pisze posty regularnie kilkanaście osób od przypadku do przypadku, reszta tylko czyta. Nawet jak pojawiają się ważne tematy to jest problem... ale to zdaje się jest normą. Traktujemy w tej chwili forum bardziej jako platformę dla zarządu nieruchomości + tablicę ogłoszeniową dla pozostałych

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

jamartur
.
.
Posty: 18
Rejestracja: 21-05-2009, 16:19

Odp.: Jak z aktywnością mieszkańców u Was?

#3 Post autor: jamartur » 07-12-2009, 15:24

Na naszym osiedlu co budynek to wspólnota, więc jest ich... 8 i tylko zarząd jednej (mojej), stara się wykorzystać tą możliwość jaką niesie strona czy forum. Reszta zarządów kompletnie leży.


Czy ktoś z Was umieszcza na swoich stronach osiedlowych "przedruki" artykułów z portali zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami czy nieruchomościami w ogóle? Kilka portali do których zwróciłem się o zgodę na takie działanie (przecież większość z nas prowadzi takie strony społecznie) nawet nie odpowiedziała na pytanie o zgodę na "przedruk". Może macie jakiś kontakt do k o m u n i k a t y w n y c h portali, które zainteresowane byłyby taką współpracą?

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

owner
.
.
Posty: 6179
Rejestracja: 28-12-2006, 21:22

Odp.: Jak z aktywnością mieszkańców u Was?

#4 Post autor: owner » 07-12-2009, 15:37

jamartur pisze:Może macie jakiś kontakt do k o m u n i k a t y w n y c h portali, które zainteresowane byłyby taką współpracą?
Spróbuj tutaj: http://zarzadca.pl/

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bimki
.
.
Posty: 15
Rejestracja: 15-02-2010, 15:14

Odp.: Jak z aktywnością mieszkańców u Was?

#5 Post autor: bimki » 23-03-2010, 14:44

u nas też kiepsko z odwiedzinami, chociaż stronkę dopiero co założyłem :)

Wg mnie takie fora to tylko dodatki - serwis budynku przydaje się ludziom raczej rzadko i to nie po to, żeby pogadać na forum ale raczej żeby zdobyć coś praktycznego - np. tablica ogłoszeń, uchwały i koniec.

Pozostałe informacje każdy sobie wygoogluje prędzej niż będzie szukał na stronie podwórka...

pozdr

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
jaceko
moderator
moderator
Posty: 3325
Rejestracja: 25-09-2008, 21:09
Lokalizacja: Lublin

Odp.: Jak z aktywnością mieszkańców u Was?

#6 Post autor: jaceko » 23-03-2010, 15:01

U mnie jest forum dzielnicy. Wymieniamy się doświadczeniami no i istnieje oczywiście możliwość prywatnej wiadomości. http://www.bazylianowka.fora.pl/
Na razie żadna Wspólnota nie poprosiła o zamknięte forum dla siebie co oczywiście nie byłoby problemem więc uważam że lepsze w tym względzie są fora osiedlowe czy dzielnicowe. Może to zależy od liczebności Wspólnoty a poza tym widzę że im starsze bloki tym mniej aktywności na forach.
Tolerancja winna być akceptacją odmienności kultury, a nie jej braku. Kultura to między innymi poszanowanie praw innych.
Przeczytaj zanim kupisz mieszkanie

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja Wspólnota”