Zemsta jest słodka (dla niektórych)

W tym miejscu można dyskutować na nawet najbardziej dziwne tematy.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor

irenalo
moderator
moderator
Posty: 8820
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Odp.: Zemsta jest słodka (dla niektórych)

#2 Post autor: irenalo » 06-10-2015, 23:05

Och "wielki restaurator, który nawet był w telewizji " oburzony , że ktoś nie chce mieć knajpy pod swoim mieszkaniemi i wszelkich uciążliwości związanych z tą knajpą.
I dość głupi, bo zawarł roczną umowę najmu nie sprawdzając czy lokal nadaje się na taką działalność jaką chciał prowadzić.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

piotrusb
.
.
Posty: 5982
Rejestracja: 28-12-2009, 17:51

Odp.: Zemsta jest słodka (dla niektórych)

#3 Post autor: piotrusb » 07-10-2015, 20:50

Episode 2 :-)

"Lumpex Foksal", a w Wigilię posiłki dla bezdomnych. Bo wspólnota nie chce gastronomii.

http://www.tvn24.pl/r/artykul/lumpex-fo ... 83683.html
piotrusb

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

irenalo
moderator
moderator
Posty: 8820
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Odp.: Zemsta jest słodka (dla niektórych)

#4 Post autor: irenalo » 08-10-2015, 13:35

Będzie musiał zamówić catering, bo w tym lokalu nie będzie mógł przygotowywać posiłków. Sanepid na to nie pozwoli.
Jeśli ten Pan otworzy kiedykolwiej jakąś jadłodajnie, to trzeba będzie omijać lokal z daleka. Bo co zrobi , jak mu się klient poskarży na jakość posiłku? Albo co zrobi, jak pracownik upomni o swoje wynagrodzenie? A kontrahent o zapłatę za towar?
Z tego co wiem, pan chciał dokonać samowoli budowalnej. Wpiąć się w komin do wyciągów kuchennych nie dostosowany .
Lokale od początku nie były przystosowane do działalności knajpianej. Mnie nie dziwi , że ludzie nei chcą pod własnymi oknami problemów związanych z knajpą, która sądzac po zachowaniach pana długo nie pociągnie. Za chwilę w knajpie juz przystosowanej do "kuchennych rewolucji" otworzy się całonocny kebab.'
Mnie najbardziej dziwi hejterstwo na sieci. Większości się Pan podoba, bo przykłada bogatym. Za kilka lat Ci sami ludzie przyjdą na forum i będą narzekać , że mają pod spodem całonocny sklep z alkoholem lub agencję towarzyską za ścianą.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

stanislawp
.
.
Posty: 9
Rejestracja: 16-10-2015, 13:36

Odp.: Zemsta jest słodka (dla niektórych)

#5 Post autor: stanislawp » 29-10-2015, 10:54

irenalo pisze: Mnie najbardziej dziwi hejterstwo na sieci. Większości się Pan podoba, bo przykłada bogatym. Za kilka lat Ci sami ludzie przyjdą na forum i będą narzekać , że mają pod spodem całonocny sklep z alkoholem lub agencję towarzyską za ścianą.
dokładnie :dribble:

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

idiaan
.
.
Posty: 12
Rejestracja: 17-03-2020, 16:00

Re: Zemsta jest słodka (dla niektórych)

#6 Post autor: idiaan » 26-01-2024, 10:06

Niezwykła historia :) I cóż... tak zapewne będzie za kilka lat.
https://kapitanremont.pl/ukladanie-paneli

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”