opłaty we wspólnocie
-
grzegorz1977
- .

- Posty: 8
- Rejestracja: 16-08-2021, 16:26
Re: opłaty we wspólnocie
Najlepsze jest to że ja odśnieżam zimą chodniki, strącam sople które zwisają na rynnach (kupiłem specjalny wysięgnik 9 m )- bo wynajęcie zwyżki jest kosztowne. A latem ścinam trawę i zamiatam podwórko bo jaśnie Państwo mają na to wyjeb.....e. I jeszcze chcą żebym im płacił za szyld i klimatyzacje.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Schowaj odnośniki |
-
grzegorz1977
- .

- Posty: 8
- Rejestracja: 16-08-2021, 16:26
Re: opłaty we wspólnocie
Najlepsze jest to że ja odśnieżam zimą chodniki, strącam sople które zwisają na rynnach (kupiłem specjalny wysięgnik 9 m )- bo wynajęcie zwyżki jest kosztowne. A latem ścinam trawę i zamiatam podwórko bo jaśnie Państwo mają na to wyjeb.....e. I jeszcze chcą żebym im płacił za szyld i klimatyzacje.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Schowaj odnośniki |
Re: opłaty we wspólnocie
To wystaw im za to rachunek za 3 lata. Jeśli podnośnik był na fakturę. To wystaw refakturę. Odśnieżałes jako osoba prywatna, to rachunek.
Zapytaj ile kosztują takie uslugi w firmie zewnetrznej.
Poinformuj,na zebraniu , że nie będziesz już tego robił a jak będą sople i nie zostaną usunięte przez firmę zewnętrzną, to będziesz zgłaszał do nadzoru budowlanego.
Zapytaj ile kosztują takie uslugi w firmie zewnetrznej.
Poinformuj,na zebraniu , że nie będziesz już tego robił a jak będą sople i nie zostaną usunięte przez firmę zewnętrzną, to będziesz zgłaszał do nadzoru budowlanego.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Schowaj odnośniki |
-
AndrzejWary2
- .

- Posty: 3
- Rejestracja: 02-04-2026, 19:22
Re: opłaty we wspólnocie
Mam podobny problem, dzięki za odpowiedzi
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Schowaj odnośniki |
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post
-
- 3 Odpowiedzi
- 2574 Odsłony
-
Ostatni post autor: tadbal
27-03-2024, 20:02
-
- 7 Odpowiedzi
- 5811 Odsłony
-
Ostatni post autor: MatSz
16-12-2025, 15:32
-
-
Dopłaty do inwestycji we wspólnocie
autor: marekSz » 12-08-2024, 20:35 » w Księgowość, rozliczenia, zarządzanie finansami Wspólnoty - 1 Odpowiedzi
- 2220 Odsłony
-
Ostatni post autor: irenalo
14-08-2024, 07:12
-
-
-
Konieczny remont w małej wspólnocie a sprzeciw części właścicieli
autor: piotrusb » 07-03-2025, 10:12 » w Orzecznictwo sądów powszechnych - 0 Odpowiedzi
- 2964 Odsłony
-
Ostatni post autor: piotrusb
07-03-2025, 10:12
-
-
-
Korzystanie z rzeczy wspólnej i podział quoad usum w małej wspólnocie
autor: piotrusb » 06-02-2025, 10:56 » w Orzecznictwo sądów powszechnych - 0 Odpowiedzi
- 3039 Odsłony
-
Ostatni post autor: piotrusb
06-02-2025, 10:56
-
