opłaty we wspólnocie

Współwłasność nieruchomości do 7 lokali
Wiadomość
Autor
grzegorz1977
.
.
Posty: 8
Rejestracja: 16-08-2021, 16:26

Re: opłaty we wspólnocie

#7 Post autor: grzegorz1977 » 28-10-2025, 22:49

Najlepsze jest to że ja odśnieżam zimą chodniki, strącam sople które zwisają na rynnach (kupiłem specjalny wysięgnik 9 m )- bo wynajęcie zwyżki jest kosztowne. A latem ścinam trawę i zamiatam podwórko bo jaśnie Państwo mają na to wyjeb.....e. I jeszcze chcą żebym im płacił za szyld i klimatyzacje.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

grzegorz1977
.
.
Posty: 8
Rejestracja: 16-08-2021, 16:26

Re: opłaty we wspólnocie

#8 Post autor: grzegorz1977 » 28-10-2025, 23:26

Najlepsze jest to że ja odśnieżam zimą chodniki, strącam sople które zwisają na rynnach (kupiłem specjalny wysięgnik 9 m )- bo wynajęcie zwyżki jest kosztowne. A latem ścinam trawę i zamiatam podwórko bo jaśnie Państwo mają na to wyjeb.....e. I jeszcze chcą żebym im płacił za szyld i klimatyzacje.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

irenalo
moderator
moderator
Posty: 9073
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Re: opłaty we wspólnocie

#9 Post autor: irenalo » 01-11-2025, 16:20

To wystaw im za to rachunek za 3 lata. Jeśli podnośnik był na fakturę. To wystaw refakturę. Odśnieżałes jako osoba prywatna, to rachunek.
Zapytaj ile kosztują takie uslugi w firmie zewnetrznej.

Poinformuj,na zebraniu , że nie będziesz już tego robił a jak będą sople i nie zostaną usunięte przez firmę zewnętrzną, to będziesz zgłaszał do nadzoru budowlanego.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

AndrzejWary2
.
.
Posty: 3
Rejestracja: 02-04-2026, 19:22

Re: opłaty we wspólnocie

#10 Post autor: AndrzejWary2 » 02-04-2026, 19:25

Mam podobny problem, dzięki za odpowiedzi

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Mała wspólnota mieszkaniowa”