Odtworzenie dokumentacji budynku a sprzedaż ostatniego lokal

Przechowywanie, udostępnianie i kontrola dokumentacji. Zmiana sposobu sprawowania zarządu, zmiana zarządu lub zarządcy.
Wiadomość
Autor
bacha401
.
.
Posty: 109
Rejestracja: 15-07-2007, 10:27

Odp.: Odtworzenie dokumentacji budynku a sprzedaż ostatniego lokal

#7 Post autor: bacha401 » 15-01-2011, 13:37

Jak wiec dobrze sformułować taką uchwałę ? Oprzeć się na art. 29 to jasne, tylko czy wyraźnie podkreślić sprawę rozliczenia kosztów np. cytatem art ?

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Nowicjusz123
.
.
Posty: 77
Rejestracja: 18-05-2011, 21:58
Lokalizacja: Busko Zdrój

Odp.: Odtworzenie dokumentacji budynku a sprzedaż ostatniego lokal

#8 Post autor: Nowicjusz123 » 04-09-2011, 08:48

owner pisze:dokumentacji technicznej budynku
Witam. Mam już wszystko, no prawie wszystko za sobą. Pozostało mam przejęcie dokumentacji budynku. Wysłałem pismo do Zarządcy o terminie na który poprosiłem o przygotowanie jej do przekazania. Planuję to zrobić w następujący sposób. jako pierwszy etap zamierzam przyjąć protokołem (w 2 egz.) i spisać wszystkie dokumenty wg kolejności wpięcia do teczki a następnie przy pomocy fachowca, który w obecności Zarządcy pomoże przyjąć budynek również protokołem w którym zostanie opisany stan na dzień przyjęcia. Natomiast co do finansów. 1. zamkniemy rachunek w banku, zrobimy wydruk i przelejemy całość funduszy na nowy rachunek i wówczas dopiero przejmiemy sprawy dokumentacji. Nie wiem tylko czy Zarządca jest zobowiązany oddać wszystkie dokumenty księgowe z br. tzn rachunki, faktury, wyciągi z kartotek lokali- Proszę o ocenę naszych zamiarów. Czy dobrze myślimy?

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Dokumentacja wspólnoty i zmiana zarządzającego”