wgląd i przeglądanie bez możliwości notatek albo kopii

Przechowywanie, udostępnianie i kontrola dokumentacji. Zmiana sposobu sprawowania zarządu, zmiana zarządu lub zarządcy.
Wiadomość
Autor
ourson
.
.
Posty: 476
Rejestracja: 18-08-2009, 21:15

Odp.: wgląd i przeglądanie bez możliwości notatek albo kopii

#13 Post autor: ourson » 05-03-2010, 16:54

andy pisze:Pozostali, to usługodawcy wspólnoty, a dane osób prowadzących działalność gospodarczą są jawne, więc nie trzeba ich chronić.
Teoretycznie tak, ale może zdarzyć się tak, że za któregoś z właścicieli zaliczki opłaca ktoś inny - np. dzieci, konkubent. Myślę że o taki przypadek tutaj chodzi.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

irkka
.
.
Posty: 6
Rejestracja: 04-03-2010, 19:45

Odp.: wgląd i przeglądanie bez możliwości notatek albo kopii

#14 Post autor: irkka » 10-03-2010, 22:09

Spotkanie dziś się nie odbyło, poieważ nie starczyło czasu na przygotowanie wymaganych przeze mnie dokumentów. Dogadaliśmy się i mam wrażenie, że wszystko zmierza ku lepszemu. To forum okazało się pomocne, nie tylko dla mnie. Trafił tu również "Zarząd", który poszukiwał potwierdzenia informacji zawartych w moim piśmie. Ustaliliśmy, że dostarczy mi wyciągi z konta za rok 2009, z zamaskowanymi numerami kontami członków wspólnoty i danymi osób trzecich. To tak na początek. Jeszcze raz chciałam podziękować za okazaną mi tu pomoc. Pewnie nie raz jeszcze przekopię to forum w poszukiwaniu istotnych informacji, tym bardziej, że zamierzam czynnie uczestniczyć w życiu wspólnoty. Pozdrawiam wszystkich

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

wonski333
.
.
Posty: 11
Rejestracja: 04-02-2010, 13:07

Odp.: wgląd i przeglądanie bez możliwości notatek albo kopii

#15 Post autor: wonski333 » 19-03-2010, 13:51

Bardzo dobrze że jesteś taka aktywna i działasz w sprawie swojej wspólnoty.
Ja zasugerowałbym Tobie dobranie co najmniej jeszcze jednego współmieszkańca (najlepiej rosłego faceta) Wtedy Zarządca (zakłada też facet) z pewnością będzie się z Wami bardziej liczył.

Powodzenia
Wonski (facet :-))

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: wgląd i przeglądanie bez możliwości notatek albo kopii

#16 Post autor: andy » 19-03-2010, 15:08

wonski333 pisze:Ja zasugerowałbym Tobie dobranie co najmniej jeszcze jednego współmieszkańca (najlepiej rosłego faceta) Wtedy Zarządca (zakłada też facet) z pewnością będzie się z Wami bardziej liczył.
Powodzenia
Wonski (facet :-))
Trochę mnie (też faceta) zaniepokoiła Twoja porada, bowiem na mnie drobne kobiety działają zniewalająco, a muskularni faceci wprost przeciwnie.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

wonski333
.
.
Posty: 11
Rejestracja: 04-02-2010, 13:07

Odp.: wgląd i przeglądanie bez możliwości notatek albo kopii

#17 Post autor: wonski333 » 19-03-2010, 15:38

andy pisze:
wonski333 pisze:Ja zasugerowałbym Tobie dobranie co najmniej jeszcze jednego współmieszkańca (najlepiej rosłego faceta) Wtedy Zarządca (zakłada też facet) z pewnością będzie się z Wami bardziej liczył.
Powodzenia
Wonski (facet :-))
Trochę mnie (też faceta) zaniepokoiła Twoja porada, bowiem na mnie drobne kobiety działają zniewalająco, a muskularni faceci wprost przeciwnie.
No widzisz, bo ty jesteś kulturalny facet, a tamten z opisu wygląda na krętacza i buraka.
A do takich przemawia tylko argument siły (zupełnie jak z Sowietami :-))

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Dokumentacja wspólnoty i zmiana zarządzającego”