kominek skad papiery

Przechowywanie, udostępnianie i kontrola dokumentacji. Zmiana sposobu sprawowania zarządu, zmiana zarządu lub zarządcy.
Wiadomość
Autor
przemass
.
.
Posty: 31
Rejestracja: 26-09-2009, 18:29
Lokalizacja: choszczno

kominek skad papiery

#1 Post autor: przemass » 08-01-2010, 19:23

witam

kupiłem mieszkanie od zakładu komunalnego w kwietniu zeszłego roku, przysłali mi pismo teraz, zadając dokumentacji na kominek który mam w tym mieszkaniu, mieszkanie jest na samej górze w domu 4 rodzinnym, ale zadnej dokuemntacji od gminy na ten kominek nie dostałem, wiec skąd mam jaw ziąśc gdzie ich odesłac,
a i tak przysłali mi pismo ze mam ja dostarczyc w terminie 3 dni- bo jak nie to zgłosza do pinb, i strazy pozarnej.

dzis piatek, wiec do niedzieli mam czas- skad ten termin, czy on mnie wogule wiąze, i czy maja oni prawo żadać dokumentacji, zakłąd komunalny jest reprezentujacym wspołwłasicciela, czyli gmine.

pozdr

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: kominek skad papiery

#2 Post autor: andy » 09-01-2010, 01:08

Odpowiedz im wezwaniem do wydania dokumentacji technicznej kominka i uprzedź, że wystąpisz wobec gminy z roszczeniem odszkodowawczym w przypadku, gdy ten element zakupionego od gminy lokalu zainstalowany został bez wymaganej dokumentacji. W przypadku zagrożenia życia lub zdrowia domowników sprzedający jest też zagrożony odpowiedzialnością karną. Poproś znajomego prawnika, aby Ci to napisał zgrabnym, prawniczym językiem, a pierdzistołki w komunalce natychmiast zapomną o kominku.

Sprawdź jednak we własnym interesie, czy ten kominek jest w użytkowaniu bezpieczny dla Ciebie i sąsiadów.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dokumentacja wspólnoty i zmiana zarządzającego”