PRZEGLĄDY TECHNICZNE BUDYNKÓW WEDŁUG NAJNOWSZYCH PRZEPISÓW I ORZECZNICTWA. WZORY PROTOKOŁÓW. ON-LINE 11.05.

To dział do zamieszczania ofert dla wspólnot i ich członków. Można zamieszczać dane kontaktowe.
Ogłoszeń nie weryfikujemy i nie odpowiadamy za ich treść.
Regulamin forum
Regulamin działu OGŁOSZENIA:
1. W tym dziale obowiązuje REGULAMIN FORUM i NETETYKIETA.
2. Administracja forum zamieszczanych tu ogłoszeń nie weryfikuje i nie odpowiada za ich treść.
3. Treść ogłoszenia musi być związana ze wspólnotami mieszkaniowymi.
4. Ogłoszenia zamieszczane wielokrotnie, w tym jednocześnie w obu działach: OGŁOSZENIA-OFERUJĘ i OGŁOSZENIA-POSZUKUJĘ, będą kasowane.
5. Ogłoszenia są usuwane automatycznie po upływie 6 miesięcy od ich zamieszczenia.
Wiadomość
Autor
Meeting Factory
.
.
Posty: 38
Rejestracja: 14-02-2011, 11:51

PRZEGLĄDY TECHNICZNE BUDYNKÓW WEDŁUG NAJNOWSZYCH PRZEPISÓW I ORZECZNICTWA. WZORY PROTOKOŁÓW. ON-LINE 11.05.

#1 Post autor: Meeting Factory » 05-05-2021, 11:58

TERMIN: 11.05.2021 r.
GODZINA: 9.00-14.00

SZKOLENIE ON-LINE


PROWADZĄCY: Eugenia Śleszyńska
Wybitna specjalistka z zakresu problematyki gospodarowania i zarządzania nieruchomości, w tym obsługi technicznej obiektów budowlanych. Autorka wielu publikacji i książek, m.in. „Obowiązki właścicieli obiektów budowlanych oraz inwestorów. Przegląd, konserwacja i roboty budowlane", wykładowca na studiach podyplomowych związanych z gospodarką nieruchomościami. Posiada doświadczenie w audycie gospodarki nieruchomości uczelni.

PROGRAM:
1. Obowiązki władającego w zakresie utrzymania technicznego obiektów budowlanych według Prawa budowlanego i innych ustaw, w tym w warunkach działania wspólnot mieszkaniowych. Prawo, orzecznictwo, praktyka.
2. Podstawa prawna i istota przeglądów technicznych. Zalecenia pokontrolne - do kogo są adresowane, czy również do użytkownika lokalu i na jakiej podstawie prawnej? Najnowsze prawo, orzecznictwo, praktyka.
3. Kontrola okresowa roczna – termin, zakres, metodyka przeprowadzenia, normy, dokumentacja, zalecenia pokontrolne. Wzór protokołu.
4. Kontrola okresowa 5 – letnia - termin, zakres, metodyka, normy, protokół i dokumentacja, zalecenia pokontrolne. Wzór protokołu.
5. Kontrola obiektów wielkopowierzchniowych - termin, zakres, metodyka, normy, protokół i dokumentacja, zalecenia pokontrolne. Wzór protokołu.
6. Kontrola bezpiecznego użytkowania - termin, zakres, metodyka, normy, dokumentacja, zalecenia pokontrolne. Wzór protokołu.
7. Kontrola placów zabaw - termin, zakres, metodyka, normy, dokumentacja, zalecenia pokontrolne. Wzór protokołu.
8. Kontrola i badanie obiektów zbudowanych z wyrobów azbestowych. Jakie kontrole, jaka dokumentacja, jak usuwać azbest, jakie składać sprawozdania i komu?
9. Kontrola systemu ogrzewania i klimatyzacji – według ustawy o charakterystyce energetycznej, zalecenia pokontrolne. Wzory protokołów.
10. Kontrola działania urządzeń i instalacji przeciwpożarowej oraz klimatyzatorów, podlegających ustawie F-gazowej. Praktyczne wskazówki.
11. Nielegalne zmiany sposobu użytkowania i przeróbki w budynku oraz w lokalach, według prawa budowlanego i ustawy o ochronie przeciwpożarowej. Czy zmiana działalności w lokalu jest zmianą sposobu użytkowania i jakie obowiązują procedury? Prawo, orzecznictwo, praktyka.
12. Prowadzenie dokumentacji techniczno-budowlanej. Co zrobić, gdy dokumentacja jest niekompletna? Czy organ może ukarać za brak starego pozwolenia na budowę lub pozwolenia na użytkowanie?

CENA: 490 netto + 23% VAT

https://meetingfactory.pl/training/prze ... rotokolow/

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń na stronie www.meetingfactory.pl
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Meeting Factory sp. z o. o.
tel. 12 292 64 84
meetingfactory.pl

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia - oferuję”