Zagospodarowanie terenu nienależącego do WM

Czyli o adaptacji, wyodrębnianiu, sprzedaży, podziałach, sposobach korzystania na wyłączność itp.
Wiadomość
Autor
irenalo
moderator
moderator
Posty: 8805
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Odp.: Zagospodarowanie terenu nienależącego do WM

#13 Post autor: irenalo » 31-03-2015, 15:21

Wszystko jest ocenne . Kawałek zieleni służy wszystkim . Mało kto chce mieć psie kupy zamiast zieleni. Więc może nikt nie zaskarży. Może zacznijcie rozmowę od legalisty.
Znam wspolnotę, która płaci za dzierżawę gruntu i wybudowała na tym gruncie (wraz z inną wspólnotą) zasiek śmietnikowy. Miejsce składowania odpadów jest niezbędne do gospodarowania NW. Trawnik mniej ale....
Mamy na forum wątek z dzierżawą terenu, za którą płaci wspólnota, gdzie część cwanych właścicieli zrobiła sobie parking. Mało tego - były plany inwestowania w ten parking (utwardzanie). Część właścicieli nie ma samochodu , więc ich interes osobisty jest/zostałby naruszony.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

pisofkejk
.
.
Posty: 108
Rejestracja: 05-11-2009, 11:16

Odp.: Zagospodarowanie terenu nienależącego do WM

#14 Post autor: pisofkejk » 31-03-2015, 16:46

gdybym nie miał samochodu a zrobiliby parking za moje to bym chciał tam moje miejsce na parkingu. To bym sobie je komuś wypożyczył. a jak by mi nie dano to czułbym się oszukany.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o strychach i zmianach przeznaczenia innych części wspólnych nieruchomości”