Huragan w Legnicy

Pomagamy i wspieramy w potrzebie użytkowników forum i wspólnoty mieszkaniowe
Wiadomość
Autor
irenalo
moderator
moderator
Posty: 8820
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Odp.: Huragan w Legnicy

#7 Post autor: irenalo » 24-07-2009, 04:26

Komorki nie dzialaly przez kilka godzin, ale udalo mi się dodzwonić do mojego wykonawcy dachu, obiecał ze rano się zjawi. Zobaczymy.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: Huragan w Legnicy

#8 Post autor: bykira » 24-07-2009, 04:34

irenalo pisze:udalo mi się dodzwonić do mojego wykonawcy dachu, obiecał ze rano się zjawi
Dobrze, żeby robił ten sam. Już wie co i jak.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

irenalo
moderator
moderator
Posty: 8820
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Odp.: Huragan w Legnicy

#9 Post autor: irenalo » 24-07-2009, 09:03

Zaczęło się:
Ze strony PZU

Czynności jakie należy wykonać bezpośrednio po szkodzie:

pozostawić miejsce szkody bez dokonywania zmian do czasu oględzin, chyba że zmiana jest niezbędna w celu zabezpieczenia pozostałego mienia lub zmniejszenia rozmiaru szkody,
w przypadku konieczności uprzątnięcia miejsca szkody należy złożyć w jednym miejscu uprzątnięte mienie w celu umożliwienia oględzin tego mienia przez likwidatora szkód,
w przypadku konieczności dokonania zmian na miejscu szkody w miarę możliwości sporządzić zdjęcia dokumentujące szkodę.

Linia telefoniczna zablokowana, wczoraj zgłaszałam szkodę , do teraz nawet nikt nie poinformował kiedy pojawi się ktoś od nich. W inspektoracie spuszczono mnie na drzewo. Kazano samemu robić zdjęcia i czekać tatka latka.... Zaczęło lać, za chwilę zacznie wiać i zerwie mi następną część dachu.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: Huragan w Legnicy

#10 Post autor: bykira » 24-07-2009, 09:33

Zaproś lokalną gazetę ! Niech zrobią foty i artykuł. Przy okazji należy " wspomnieć " , że wspólnota wywaliła spore pieniądze, na ubezpieczenie w PZU i teraz liczy, w obliczu klęsk,i na szybką / właściwą reakcję, likwidatora szkód z tej firmy.
Wspólnota jak i mieszkańcy Legnicy będą mieli się okazję przekonać, czy jest sens wykładać niemałe pieniądze na ubezpieczenie w tej firmie. PZU ma doskonałą okazję, mieć darmową reklamę bądź antyreklamę, to już zależy od nich.
Mam nadzieję, że potraktują Cię lepiej niż mnie DnB Nord, i pracownicy będą milsi.

Prosimy, abyś na bieżąco informowała nas o działaniu PZU - bedziemy wiedzieli czy ubezpieczać u nich swoje budynki.

Może podesłać dyrektorowi / kierownikowi oddziału link do naszej strony ?
Ostatnio zmieniony 24-07-2009, 09:53 przez bykira, łącznie zmieniany 2 razy.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: Huragan w Legnicy

#11 Post autor: bykira » 24-07-2009, 10:17

Czy to o ten oddział chodzi ?


PZU (filia centrum likwidacji szkód) - Legnica



Ulica: Powstańców Śląskich 6
59-220, Legnica


województwo dolnośląskie

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
wokal79
.
.
Posty: 641
Rejestracja: 12-06-2007, 14:48
Lokalizacja: Górny Śląsk

Odp.: Huragan w Legnicy

#12 Post autor: wokal79 » 24-07-2009, 10:56

Wyrazy współczucia, szkoda, że to tak daleko...

Jeśli mogę poradzić to dokładnie przeczytaj treść regulaminu ubezpieczeniowego. To zwykle się przydaje...

Warto napisać prośby o pomoc do Caritasu, MOPSu, dużych firm budowlanych w mieście - może coś dadzą (nigdy nie zaszkodzi...).

Załóżmy stowarzyszenie członków wspólnot skupiające zaprzyjaźnione firmy, które będziemy promować w zamian za pomoc w takich sytuacjach ! Jeden procent podatku też nie byłby do wzgradzenia. Składka mogłaby być symboliczna - 1 zł od członka wspólnoty miesięcznie. Można mieć komisję na zasadzie sądu polubownego, doradztwo itp.
Popieram ideę stowarzyszenia !!!, mam w tym zakresie pewne doświadczenie, ale wiąże się z tym dużo pracy... a jeszcze kwestia oddalenia geograficznego i finansów (aby otrzymywać 1 % należy prowadzić księgowość i włożyć duże środki w reklamę). Trzeba mieć znaczny kapitał aby rozhulać taką inicjatywę. Tym bardziej, że wspólnoty mieszkaniowe nie są aż tak łatwych towarem do sprzedania jak chore dzieci. Niestety środków unijnych na takie cele też nie ma, bo sprawdzałem.
Serdecznie pozdrawiam

Wokal

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi w Zabrzu, Piekarach Śl, Gliwicach, Bytomiu, Knurowie i Rudzie Śląskiej.
http://www.domostwo.eu

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomagamy i wspieramy”