Pełnomocnictwo do reprezentowania właściciela

Artykuł po artykule. Wyłącznie komentarze z literatury. Tematy zamknięte - dyksusja nad nimi w LEX.
Wiadomość
Autor
zniesmaczony
.
.
Posty: 6
Rejestracja: 07-12-2012, 09:10

Odp.: Pełnomocnictwo do reprezentowania właściciela

#7 Post autor: zniesmaczony » 07-12-2012, 11:40

Osiedle-trzy bloki-jedna wspólnota-zarząd ludzie mieszkający i mający mieszkania na osiedlu. Paradoks bo bardziej bronią interesów firm świadczących usługi na osiedlu niż mieszkańców. Dlatego zadałem kilka prostych pytań z tym związanych.

Pewnie wie i dlatego utrudnia żeby nie odpowiadać na pytania :)

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

szymekgd
.
.
Posty: 311
Rejestracja: 30-12-2009, 22:19

Odp.: Pełnomocnictwo do reprezentowania właściciela

#8 Post autor: szymekgd » 07-12-2012, 13:11

A jest problem żeby te pytania zadał właściciel na piśmie i wysłał do zarządu listem za poleceniem odbioru?
Michał

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

zniesmaczony
.
.
Posty: 6
Rejestracja: 07-12-2012, 09:10

Odp.: Pełnomocnictwo do reprezentowania właściciela

#9 Post autor: zniesmaczony » 07-12-2012, 13:48

Nie ma takiego problemu tylko ja jestem na miejscu i w zasadzie mnie to dotyczy jako mieszkańca. Mieszkanie formalnie jest mamy. I jak będzie tak krążyć wszystko między mną, zarządem i mamą która tak naprawdę nic do tego nie ma to tylko tracimy czas. A to że zarząd nie chcę odpisać na proste pytania dotyczące tego co dzieje się na osiedlu to tylko świadczy o ich złej woli niestety albo tym że mają coś do ukrycia.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

szymekgd
.
.
Posty: 311
Rejestracja: 30-12-2009, 22:19

Odp.: Pełnomocnictwo do reprezentowania właściciela

#10 Post autor: szymekgd » 07-12-2012, 14:43

Jedno pismo z pytaniami i załączonym upoważnieniem powinno wystarczyć, następne pytania zadasz osobiście.
Michał

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

zniesmaczony
.
.
Posty: 6
Rejestracja: 07-12-2012, 09:10

Odp.: Pełnomocnictwo do reprezentowania właściciela

#11 Post autor: zniesmaczony » 07-12-2012, 14:46

A jak mniej więcej sformułować pismo które upoważni mnie do zadawania pytań zarządowi i jednocześnie pozwoli mi brać czynny udział w zebraniach wspólnoty corocznie bez konieczności odnawiania go co roku? Czy to może być jedno pismo czy muszą być dwa oddzielne?

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

najtki
.
.
Posty: 354
Rejestracja: 03-03-2012, 15:30

Odp.: Pełnomocnictwo do reprezentowania właściciela

#12 Post autor: najtki » 07-12-2012, 15:25

zniesmaczony pisze:A jak mniej więcej sformułować pismo które upoważni mnie do zadawania pytań zarządowi i jednocześnie pozwoli mi brać czynny udział w zebraniach wspólnoty corocznie bez konieczności odnawiania go co roku? Czy to może być jedno pismo czy muszą być dwa oddzielne
Proponuję iść do notariusza. Notariusz napisze odpowiednie pismo koszty około 50 zł płaciłem tak 3 lata temu jak kupowałem mieszkanie za pełnomocnictwo. Podejrzewam że jak napiszecie to sami to zawsze będą się czepiać że jakieś czynności to te wasze pełnomocnictwo nie obejmuje . A tak notariuszowi powiesz o co chodzi to odpowiednie sporządzi. Bedą ciebie wtedy traktowali poważnie a po zatym nie będziesz tej osoby ciągnął wtedy kiedy zarząd jest tylko umówisz się z notariuszem kiedy wam pasuje

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Ustawa o własności lokali”