Wodomierze Techem - czy to dobry wybór ?

C.O., woda, wentylacja, gaz itp., czyli porady techniczne.
Wiadomość
Autor
kermu
.
.
Posty: 36
Rejestracja: 18-01-2025, 13:24

Wodomierze Techem - czy to dobry wybór ?

#1 Post autor: kermu » 24-05-2026, 15:20

Stoimy przed koniecznością wymiany wodomierzy w naszej wspólnocie.
Czy wodomierze Techem to dobry wybór w kontekście:
1. Wygody odczytów oraz raportowania przez portal internetowy dla zarządu (statystyki indywidualnego zużycia przez lokale jak i zbiorczo).
2. Kosztów odczytów.
3. Ewentualnie innych opłat o których nie mówią ulotki reklamowe ?

Jaką klasę dokładności optymalnie wybrać ?
Z góry dziękuję za informację.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Pozostałe sprawy techniczne”