Może twój admin to przestępca!

Zarząd sprawowany przez zatrudnioną przez wspólnotę osobę fizyczną lub prawną.
Także administrator zatrudniony do pomocy zarządowi właścicielskiemu.
Wiadomość
Autor
kindziu
.
.
Posty: 426
Rejestracja: 21-09-2012, 23:43

Może twój admin to przestępca!

#1 Post autor: kindziu » 08-11-2017, 23:29

Moja historia jest dosyć zwiła i jej watki opisywałem w innych tematach ale jest przestrogą dla właścicieli i zarządów.
Dwa lata przepychałem się z policja, prokuraturą i sądami karnymi by w końcu........ POSTAWIĆ ADMINISTRATORA PRZED SĄDEM KARNYM.
Udało mi się wykazać że uzyskano pozwolenie na przebudowę piwnic stanowiących współwłasność wg. k.c. na podstawie podrobionej uchwały.
Przy okazji administrator chciał wszystko zwalić na zarząd. Dawał do podpisywania wszystkie papiery związane z pozwoleniem na przebudowę
na podstawie projektu "aranżowanego" przez jedną z współwłaścicielek która bezumownie korzysta z jednego (dużeg) lokalu tak aby przebudowa ją
pominęła. Oszustwo jak diabli ale do "szczęścia" potrzebna była uchwała dająca zarządowi prawa na cele budowlane której sprytny administrator nie miał.
Podróbkę wykonał kopiując z innej uchwały ramkę z podpisami i dodrukował wymaganą przez urzędy treść. Następnie poświadczył z oryginałem i Prezydent
wydał pozwolenie. Co gorsza już był ustawiony kolega nielegalnej użytkowniczki z bardzo tanią ofertą przebudowy. Całe szczęście że ruszyłem do urzędów i bez problemu dostałem wszystkie odpisy ale policja to zwykłe .................................. (wpiszcie sobie najgorsze inwektywy) i tak kombinowali aby zawsze umorzyć. Ja się nie dałem! KONTROLUJCIE, CZYTAJCIE BO NAWET NIE BĘDZIECIE WIEDZIELI KIEDY WAS OKRADNĄ !!!!

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zarządca i administrator”