Lampy LED z czujnikiem ruchu

Czyli wszystko o wszelkiego rodzaju remontach i modernizacjach.
Wiadomość
Autor
cdn
.
.
Posty: 372
Rejestracja: 08-07-2012, 20:57

Odp.: Lampy LED z czujnikiem ruchu

#19 Post autor: cdn » 06-11-2012, 17:28

Gdzie są takie ceny? Mają sklep internetowy?

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ondrasz
moderator
moderator
Posty: 1660
Rejestracja: 01-03-2011, 08:53

Odp.: Lampy LED z czujnikiem ruchu

#20 Post autor: ondrasz » 06-11-2012, 18:15

raczej nie mają - ja kupują u siebie w "zwykłym" sklepie z osprzętem elektrycznym. Myślę, że większość sklepów ofertę z takimi cenami może dać na lampy z czujkami ruchu na gwint e27. Trzeba podejść zapytać -na początku "moi" mówili że nie ma itd ale jak im powiedziałem że z 50szt wezmę to szukać zaczęli i "nagle" znaleźli lampy w takiej cenie .

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

DarOo22
.
.
Posty: 7
Rejestracja: 20-03-2013, 14:16

Odp.: Lampy LED z czujnikiem ruchu

#21 Post autor: DarOo22 » 20-03-2013, 14:28

Witam,
Troche zastał temat lecz mam nadzieje ze moja wypowiedz rozwieje duzo wątpliwosci.
Rok temu zakupilem lampy Detecta lecz tak szybko jak kupilem tak szybko chcialem ich sie pozbyc gdyz w przeciagu 3 miesiecy dalem 2 razy do zwrotu.
Po takiej akcji mialem dosyc lamp ledowych lecz czytajac na roznych forach pozytywne opinie na temat SENSOC firmy leding postanowilem iz skorzystam z 2 tygodniowego okresu testowego i po 2 tygodniach zakupilem te lampy.
Na chwile obecna nie ma z nimi zadnych problemow a poza tym dodatkowo zakupilem teraz jeszcze te same lampy lecz nowszej generacji gdyz sa na ledach SMD i w tej samej cenie to te poprzednie lampy SENSOC na tht. Do teraz korzystam z lamp senso- c i jestem zadowolony w 100% tym bardziej ze dają duzo wiecej swiatla gdyz bodajze dają okolo 900 lumenow z 10W wiec odczulem oszczednosc patrzac na rachunki ;) poza tym te lampy detecta zdjąłem i leżą zakurzone w piwnicy ;/

pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

jawro
.
.
Posty: 2
Rejestracja: 04-04-2013, 20:32

Odp.: Lampy LED z czujnikiem ruchu

#22 Post autor: jawro » 04-04-2013, 21:10

Witam

Starałem się długo coś znaleźć na temat lamp DEDECTA firmy VOLTEA, ale nic na ten temat niema, a moje doświadczenia z nimi są raczej mało pozytywne. Przeżyłbym jeszcze wadliwe działanie lamp bo to elektronika i ma prawo się popsuć, ale dobiła mnie opieszałość firmy w realizowaniu serwisu gwarancyjnego, wręcz nie mogłem się doprosić o naprawę czy tez wymianę wadliwie działających lamp. Ostrzegam i odradzam!!!!

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

DarOo22
.
.
Posty: 7
Rejestracja: 20-03-2013, 14:16

Odp.: Lampy LED z czujnikiem ruchu

#23 Post autor: DarOo22 » 12-04-2013, 15:28

Czyli widzę ze nie tylko ja sie na nich przejechałem, moze poradzicie jakas inna dobrą firme ?
Z której oczywiscie skorzystaliscie ? ;>

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ondrasz
moderator
moderator
Posty: 1660
Rejestracja: 01-03-2011, 08:53

Odp.: Lampy LED z czujnikiem ruchu

#24 Post autor: ondrasz » 13-04-2013, 09:46

mam pakiej z firmy leding lampy senso-c - ładnych parę miesięcy są i żadnych problemów. Mają tylko 1 zasadniczą wadę jaką jest cena.

Dlatego kupuję "zwykłe" lampy z czujkami ruchu i zmierzchu na gwint e27 po ok. 80zł. A co już tam się wkręci to nasza sprawa. Na pewno świetlówek się nie opłaca wkręcać. Na ok. 200szt - 4szt do reklamacji. No i od czasu do czasu "uczynni" mieszkańcy kręcą ustawieniami czujki przez co potem trzeba chodzić i spowrotem ustawiać tak jak ma być (bo to albo zasięgiem albo czasem świecenia sobie pokręcą).

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Remonty i modernizacje”