legalizacja wodomierzy w lokalach mieszkalnych

Czyli wszystko o wszelkiego rodzaju remontach i modernizacjach.
Wiadomość
Autor
marekrobert
.
.
Posty: 262
Rejestracja: 14-09-2013, 22:21

Re: legalizacja wodomierzy w lokalach mieszkalnych

#13 Post autor: marekrobert » 16-04-2026, 14:54

I w tym co napisałeś jest resume problemu.
""Poprzedni zarząd się nie upominał, to po co miałem płacić".
Jak się biorą za coś ludzie, którzy nie znają się, lub są nieskuteczni, to skutki bywają opłakane.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wymianę poglądów.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

piotrusb
.
.
Posty: 6496
Rejestracja: 28-12-2009, 17:51

Re: legalizacja wodomierzy w lokalach mieszkalnych

#14 Post autor: piotrusb » 16-04-2026, 14:59

Ja również :-)
piotrusb

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

irenalo
moderator
moderator
Posty: 9073
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Re: legalizacja wodomierzy w lokalach mieszkalnych

#15 Post autor: irenalo » 16-04-2026, 15:04

Można rozwiazac to w następujący sposób. . Ustanowić uchwała fundusz celowy na wymianę wodomierzy. Kazdy własciciel wplaca miesięcznie tyle samo za wymianę poszczególnego wodomierza a wspólnota wymienia wszystkie od razu na tej samej klasy, ze zdalnym odczytem.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

piotrusb
.
.
Posty: 6496
Rejestracja: 28-12-2009, 17:51

Re: legalizacja wodomierzy w lokalach mieszkalnych

#16 Post autor: piotrusb » 16-04-2026, 15:22

Zgadza się. Dokładnie tak to robimy w mojej wspólnocie.
piotrusb

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

marekrobert
.
.
Posty: 262
Rejestracja: 14-09-2013, 22:21

Re: legalizacja wodomierzy w lokalach mieszkalnych

#17 Post autor: marekrobert » 16-04-2026, 21:32

W mojej Wspólnocie Właściciele podjęli decyzję, że wpłata będzie jednorazowa.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Remonty i modernizacje”