opłata za przegląd

Przeglądy okresowe instalacji i urządzeń.
Wiadomość
Autor
owner
.
.
Posty: 6179
Rejestracja: 28-12-2006, 21:22

Odp.: opłata za przegląd

#7 Post autor: owner » 06-01-2009, 21:28

goga5115 pisze:Dostawca jest sprzedawcą i właścicielem np.PGNiG
Widziałeś kiedyś swoją fakturę za gaz?
Post zupełnie bez związku z tematem. Zakręcony tak mocno, że mam obawy o stan zdrowia autora. Kompletny odjazd.

To jest dział ABC dla początkujących. Jak nie jesteś w stanie niczego sensownego doradzić, to nie mieszaj nowicjuszom w głowach. ]:)

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

czajnik

Odp.: opłata za przegląd

#8 Post autor: czajnik » 06-01-2009, 22:12

Goga! Ty jesteś modelową kandydatką na mieszkańca takiej nieruchomości autonomicznej, co to nie ma żadnych rur i drutów przypiętych do uzbrojenia zewnętrznego. :P .

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
goga5115
.
.
Posty: 450
Rejestracja: 22-10-2007, 15:35

opłata za .....

#9 Post autor: goga5115 » 07-01-2009, 02:49

Dobra,może faktycznie przesadziłam.

Mam przed sobą fakturę,konkretnie plik faktur,spięty.To prognoza na okres 6 msc,więc były trzy faktury,może być czwarta jako dodatkowa przy zmianie cen.Oprócz tego rozliczenie.

Mam blisko do kasy,więc nie płacę przekazem pocztowym na poczcie.Kasjer sprawdził ze stanem komputerowym firmy i powiedział bym wyjaśniła sprawę,bo coś mu się nie zgadza.
Zapłaciłam o 100 zl mniej na odrębnej fakturze(miała być podwyżka,której nie było).

Nazwisko i kod,no dane identyfikujące były tak przesunięte na linię rubryki,że nieczytelne jako dowód opłaty zostawała kwota i te b.trudno czytelne dane.Kwit ten,który idzie do nich
przekazu duży,wyraźny.To był zbieg okoliczności,że tak wyszło.Przy drugiej płatności ,po pół
godzinie i naradach nic mi nie wyjaśniono,ale usiłowano oderwać pierwszy rachunek przekazu.Drugi mi przepisano,bo dane znów na linii rubryki.Czy mnie chodzi o te pieniądze,ależ nie ,o sam mechanizm tak.Jesteście bez szans jak to na was trafi,nawet nie macie dowodów.

Tuś mi czajniczku,ja przecież,tylko dowcip pokazałam,Prezes nalegał.
Energię bierzemy ze słońca,elektromagnetyczną.Pracujemy nad anihilacją i plazmą.
Zauważ,ze mamy skale w minusie,a w plusie wzrost nieograniczony.
Na początku było Słowo

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przeglądy techniczne”