Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

Rachunki bieżące, lokaty, kredyty.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Olubek
.
.
Posty: 130
Rejestracja: 18-09-2006, 12:31
Kontakt:

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#37 Post autor: Olubek » 09-09-2009, 12:45

Próbowałem podzielić ten wątek zakładając nowy "Inwestycje z premią termomodernizacyjna i remontową - pytania i odpowiedzi, jakie praktyki" - bardziej by odpowiadał obecnej sytuacji.
Niestety moderatorzy i jeden kibic osobiście zainteresowani eskalacją konfliktu z Bankiem wolą pisać w tym wątku kompletnie nie na temat, np. umieszczając link do bloga zawiedzionego, niedoszłego kredytobiorcy na kredyt hipoteczny (kompletnie nie związane z tym forum) niz przekierować dyskusję na "właściwe tory". Proszę zwrócić uwagę (jeśli to kogokolwiek interesuje), że po wykreśleniu w blogu kłamstw umieszczonych przez autora w ogóle nie wiadomo o co chodzi.
Ale cóż, moderatorzy naruszają regulamin - to ich sprawa. Szkoda, że marnują reputację bardzo dobrego źródła informacji jakim stało sie przez kilka lat forum www.wspolnota.net.pl
Pozdrawiam
Paweł

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#38 Post autor: bykira » 09-09-2009, 13:08

Olubek pisze:Szkoda, że marnują reputację bardzo dobrego źródła informacji jakim stało sie przez kilka lat forum www.wspolnota.net.pl
O reputację forum jestem spokojna.
Olubek pisze:Niestety moderatorzy i jeden kibic osobiście zainteresowani eskalacją konfliktu z Bankiem wolą pisać w tym wątku kompletnie nie na temat,
To, jak traktujecie wspólnoty jako klientów, przy udzielaniu kredytów termo, jest bardzo na temat i członkowie wspólnot mają prawo o tym wiedzieć, tym bardziej w sytuacji, gdzie pracownicy tegoż banku mają tutaj sposobność zareklamować swój bank.
Chciałam być klientem tegoż banku, między innymi dlatego, że uwierzyłam, po lekturze forum, w jego profesjonalizm. To jak zostałam potraktowana, przez pracowników tegoż banku, niech będzie przestrogą, bądź źródłem wiedzy dla następnych chętnych.
Na szczęście są inne banki, a może tylko inni pracownicy, dzięki czemu udało mi się załatwić kredyt na czas, którego tyle niepotrzebnie, w wyniku Waszej niekompetencji, zmarnowałam. W PEKAO S.A udało mi się załatwić kredyt w dwa tygodnie BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW.
Dawno chciałam zamknąć ten nieprzyjemny temat milczeniem, ale sam Pan się prosi, więc jeszcze raz : Pracownicy DnB Nord nie są uprzejmi informować przez wiele tygodni o odmowie udzielenia kredytu, która to odmowa wynika z niepoinformowania, przez pracownicę bydgoskiego oddziału, Regionalnego Centrum Analiz o naszym staraniu się, o kredyt na środki własne. Jednym zdaniem pracownica nie informuje Centrum Analiz o naszym staraniu o kredyt na środki własne, co jest przyczyną odmowy udzielenia kredytu, o czym znowu ta sama pracownica " zapomina " poinformować wspólnotę.
Ostatnio zmieniony 09-09-2009, 13:15 przez bykira, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
Olubek
.
.
Posty: 130
Rejestracja: 18-09-2006, 12:31
Kontakt:

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#39 Post autor: Olubek » 09-09-2009, 13:11

... i tak dalej nie na temat ...
Brawo moderatorka!
Wcale nie pozdrawiam
Paweł

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#40 Post autor: bykira » 09-09-2009, 13:16

Olubek pisze:Brawo moderatorka!
Gwoli ścisłości - ADMINISTRATORKA (jeszcze)!
Ostatnio zmieniony 09-09-2009, 13:27 przez bykira, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
Olubek
.
.
Posty: 130
Rejestracja: 18-09-2006, 12:31
Kontakt:

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#41 Post autor: Olubek » 09-09-2009, 13:54

Administratorka/Moderatorka czy ty nawet nie wiesz kim jesteś na tym forum? Zobacz załącznik nr 1.


Wracając do tematu, bardzo proszę o zamieszczenie informacji o kredytach z premią BGK udzielonych przez PEKAO SA. To byłby nowy i znaczący bank na rynku, myślę, że dla wielu wspólnot posiadających rachunek w PEKAO SA byłaby to bardzo cenna informacja.
Tak w uzupełnieniu w załączeniu skan wydruku z systemu informatycznego BGK z ubiegłego tygodnia który pokazuje wszystkie Banki, które udzieliły jakiegokolwiek kredytu z premią BGK (spółdzielnia lub wspólnota, termo lub remontowy). PEKAO SA - brak. Patrz załącznik 2.
Znowu kłamstwa? Przestań się dalej kompromitować!
Paweł
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
jaceko
moderator
moderator
Posty: 3325
Rejestracja: 25-09-2008, 21:09
Lokalizacja: Lublin

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#42 Post autor: jaceko » 09-09-2009, 14:07

http://www.bgk.com.pl/index.php?module=site&artId=983
pozycja 5 Może dane do Was długo spływają.
Ostatnio zmieniony 09-09-2009, 14:12 przez jaceko, łącznie zmieniany 1 raz.
Tolerancja winna być akceptacją odmienności kultury, a nie jej braku. Kultura to między innymi poszanowanie praw innych.
Przeczytaj zanim kupisz mieszkanie

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi bankowe”