Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

Rachunki bieżące, lokaty, kredyty.
Wiadomość
Autor
masaccio

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#19 Post autor: masaccio » 21-06-2009, 23:03

może to nienormalne ale po przeczytaniu 3 str w temacie ktore sie tu w miedzy czasie pojawily moge tylko zacytowac siebie z http://wspolnota.net.pl/viewtopic.php?p=27214#27214
masaccio pisze:swoją drogą ciekawe jaką zdolność kredytową będzie miała przeciętna WM w dobie kryzysu finansowego ???

naprawdę doskonały moment na wprowadzenie takiej ustawy - wszystko będzie można wytłumaczyć odmową "brzydkich"/chciwych banków
banki nie mają przymusu udzielania kredytów - na styku panstwa/prawa(szczegolnie tego tworzonego przez lobbystow) i biznesu o zgrzyt nietrudno
Ostatnio zmieniony 09-09-2009, 17:50 przez masaccio, łącznie zmieniany 2 razy.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#20 Post autor: bykira » 23-06-2009, 12:02

andy napisał/a:
dzięki Tobie Olubku poznaliśmy fakty, które mnie skłaniają do sformułowania oczekiwania, że to Bykira zostanie przeproszona przez Ciebie, a wspólnota Bykiry przez władze Twojego banku. Cierpliwie i ufnie na to poczekam.

Andy, udzieliła mi się Twoja ufność i cierpliwość, jednak po niespełnionej deklaracji Pana Olubka:

Olubek napisał/a:
O odrzuceniu wniosku kredytowego był informowany zarządca, bo wtedy tylko z nim mieliśmy kontakt. Ciebie nie znaliśmy. Dowód przedstawię w poniedziałek
moja cierpliwość jest nadszarpnięta, w wyniku uchodzącej ufności w tempie " pośpiechu takiego, że aż śwista w uszach i ciemno w oczach "

W obliczu braku przeprosin, coraz bardziej boli mnie sprawa, ujawnienia tajemnicy bankowej.
Ostatnio zmieniony 23-06-2009, 12:06 przez bykira, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#21 Post autor: andy » 23-06-2009, 13:29

Olubek pisze:O odrzuceniu wniosku kredytowego był informowany zarządca, bo wtedy tylko z nim mieliśmy kontakt. Ciebie nie znaliśmy. Dowód przedstawię w poniedziałek gdy wrócę do Banku bo teraz jestem poza Bankiem.
Mamy wtorek i nowy wzór rzetelności: "solidny jak bankowiec z Banku DnB NORD Polska"!

Chyba będę musiał ostrzeżeniami opatrzyć wszystkie wcześniejsze posty reklamujące ten bank na naszym forum.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#22 Post autor: bykira » 23-06-2009, 15:35

Mnie zaczęła nurtować inna rzecz.
Czy jest w porządku, że z łatwością obraża się mnie na forum, a przeprasza na PW ?

Czy nie powinnam zasięgnąć oficjalnej informacji, czy przedstawione tutaj stanowisko i obrażliwe zarzuty, pod moim adresem są stanowiskiem banku, czy prywatnym jego pracownika ( ale w podpisie był i bank, tylko chciałabym, aby władze banku potwierdziły to stanowisko ) ?

Ciekawi mnie też, jak byłaby rozpatrzona skarga skierowana do komisji Nadzoru finansowego, czy podanie kwoty kredytu jest ujawnieniem tajemnicy bankowej ?


Pomijam już fakt, że wyniku rażących niedociągnięć ( nie poinformowania analityka z Centrum Analiz, o tym, że ubiegamy się o kredyt na środki własne) nie otrzymaliśmy kredytu, a nasz audyt warty 2000zł można wyrzucić do kosza, gdyż nowa ustawa stawia nowe wymogi dla audytów.

Dodam jeszcze zmarnowany czas, w wyniku niepoinformowania nas o odmowie udzielenia kredytu przez dwa miesiące !
Przez ten czas zdążyłabym uzyskać kredyt w innym banku.
Ostatnio zmieniony 23-06-2009, 15:48 przez bykira, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
Olubek
.
.
Posty: 130
Rejestracja: 18-09-2006, 12:31
Kontakt:

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#23 Post autor: Olubek » 23-06-2009, 15:44

Jeszcze coś do dodania, czy zaczniemy badać kto poświadczył nieprawdę o posiadaniu środków własnych wymaganych przez ustawę?
:P
Paweł

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

bykira
moderator
moderator
Posty: 4262
Rejestracja: 17-11-2006, 18:11

Odp.: Kredyt na termomodernizacje w DnB Nord - opinie

#24 Post autor: bykira » 23-06-2009, 15:51

Ubieganie się o kredyt na środki własne, jest poświadczeniem nieprawdy o posiadaniu środków własnych ?
Żenujące. Nic o tym nie wiem.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi bankowe”