Nowe konto dla Wspólnoty

Rachunki bieżące, lokaty, kredyty.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Olubek
.
.
Posty: 130
Rejestracja: 18-09-2006, 12:31
Kontakt:

Polecam konto dla wspólnoty w Pocztowym

#37 Post autor: Olubek » 17-11-2011, 13:01

Oprocentowanie konta oszczędnościowego wynosi 4%. Pierwszy przelew w miesiącu 0 zł następne 5 zł
Darmowe wpłaty na Poczcie to jest opcja z której wspólnota może skorzystać w zamian za 10 zł ryczałtem miesięcznie.
Kredyt odnawialny (debet) w rachunku bieżącym 20 zł rocznie bez względu na kwotę. Maksymalna wysokość debetu to średnie jednomiesięczne wpływy na rachunek.
Kredyty dla wspólnot - w ilości kredytów z premią BGK udzielonych w 2011 roku 2 miejsce za PKOBP.
Cały czas przyjmują wnioski.
Pozdrawiam
Paweł
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

AJ
.
.
Posty: 57
Rejestracja: 23-11-2010, 00:18
Lokalizacja: Łódź

Odp.: Nowe konto dla Wspólnoty

#38 Post autor: AJ » 18-11-2011, 16:51

Wszystko fajnie, ale w/w warunki dotyczą pakietu DOM za 15 pln/mies.
Pakiet DOM mini za 5 pln zawiera tylko prowadzenie jednego rachunku bez opcji korzystania z dodatkowego oszczędnościowego.
faktem jest że:
- mają w ofercie kredyt z premią termo
- ponoć obniżają marżę tego kredytu przy korzystaniu z pakietu DOM
- jest wielodostęp i autoryzacja przelewów
- dostęp do konta za pomocą klucza przechowywanego na dysku lub pendrive (to akurat uważam za minus)
- KO oprocentowane 4% co praktycznie rekompensuje tę 15pln opłaty miesięcznej

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

AJ
.
.
Posty: 57
Rejestracja: 23-11-2010, 00:18
Lokalizacja: Łódź

Odp.: Nowe konto dla Wspólnoty

#39 Post autor: AJ » 23-12-2011, 14:43

Zamykając mój wątek poszukiwania konta, po długiej analizie za i przeciw nasz wybór padł na ofertę ING. Nie jest to może oferta idealna (np. promocja % w OKO jest tylko dla indywidualnych klientów), ale przewagę osiągnęli dzięki na prawdę wysokiemu, profesjonalnemu poziomowi obsługi począwszy od konsultantów "hotline" do obsługi w oddziale w Łodzi. Na żadnym etapie umawiania się z nimi czy konsultacji nikt nigdy mnie nie olał, dzwonili zawsze o umówionej godzinie i przede wszystkim byli dobrze zorientowani w temacie swojego produktu. Muszę przyznać, że po przejściach z GUS, gdzie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić z taką dziwną jednostką jak wspólnota, jestem uczulony na instytucje które nie wiedzą o czym ze mną rozmawiają. Dlaczego odrzuciłem Pocztowy i Citi? Pierwszy z powodów ideologicznych - nie chcę powierzać mojej a przede wszystkim wspólnotowej kasy komukolwiek, którego udziałowcem jest Poczt Polska. Poza tym opłaty wychodziły wyższe niż w ING, no i dostęp do transakcji przez token uważam za uciążliwy. City, mimo że byłem na niego od początku najbardziej napalony, niestety zawaliło sprawę jakością obsługi - nie wiedzieli o czym gadają, parokrotnie mnie olali, żadali jakichś idiotycznych dokumentów. Rada dla City - odpuśćcie sobie oferowanie CitiKonta wspólnotom albo usprawnijcie swoje procesy.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
jaceko
moderator
moderator
Posty: 3325
Rejestracja: 25-09-2008, 21:09
Lokalizacja: Lublin

Odp.: Nowe konto dla Wspólnoty

#40 Post autor: jaceko » 23-12-2011, 15:37

Ja jeszcze sprawdzam BGŻ ePlan
Tolerancja winna być akceptacją odmienności kultury, a nie jej braku. Kultura to między innymi poszanowanie praw innych.
Przeczytaj zanim kupisz mieszkanie

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

koziorozka
.
.
Posty: 388
Rejestracja: 15-10-2008, 16:26

Odp.: Nowe konto dla Wspólnoty

#41 Post autor: koziorozka » 12-01-2012, 18:56

w ING Direct cenię sobie podwójny podpis, czyli administrator wprowadza dane do przelewu, nr fakury, opis, kwotę itp
Ja tylko oglądam na ekranie i zatwierdzam albo nie ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Usługi bankowe”