Cisza nocna
Re: Cisza nocna
Tak, jak najbardziej można zwrócić się do zarządu wspólnoty albo administracji z takim problemem. Nawet jeśli wspólnota nie jest "policją od hałasów", to ma prawo reagować na uporczywe zakłócanie porządku domowego i naruszanie zasad współżycia mieszkańców.
Najczęściej podstawą jest regulamin wspólnoty / porządku domowego.
Dobrze też zbierać jakieś dowody: nagrania, daty i godziny zakłóceń, ewentualnie zgłoszenia od innych sąsiadów.
Jeśli sytuacja się powtarza, można również normalnie wzywać policję albo straż miejską, szczególnie w godzinach nocnych. Jednorazowe zgłoszenie czasem niewiele daje, ale regularne interwencje potrafią już skutecznie zmotywować właściciela mieszkania do reakcji
Najczęściej podstawą jest regulamin wspólnoty / porządku domowego.
Dobrze też zbierać jakieś dowody: nagrania, daty i godziny zakłóceń, ewentualnie zgłoszenia od innych sąsiadów.
Jeśli sytuacja się powtarza, można również normalnie wzywać policję albo straż miejską, szczególnie w godzinach nocnych. Jednorazowe zgłoszenie czasem niewiele daje, ale regularne interwencje potrafią już skutecznie zmotywować właściciela mieszkania do reakcji
Pozdrawiam, Porucznik b0r3wicz
Moja strona: https://podlogi24.net/zywice-o_c_320_1.html
Moja strona: https://podlogi24.net/zywice-o_c_320_1.html
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Schowaj odnośniki |
Re: Cisza nocna
"Tak, jak najbardziej można zwrócić się do zarządu wspólnoty albo administracji z takim problemem. Nawet jeśli wspólnota nie jest "policją od hałasów", to ma prawo reagować na uporczywe zakłócanie porządku domowego i naruszanie zasad współżycia mieszkańców"
A co może zrobić zarząď albo administracją oprócz zwrócenia uwagi lub wysłania pisma?
A co może zrobić zarząď albo administracją oprócz zwrócenia uwagi lub wysłania pisma?
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Schowaj odnośniki |

