pęknięta rura części wspólnych

Czyli wszystko o ubezpieczeniach.
Wiadomość
Autor
damianuroda
.
.
Posty: 1
Rejestracja: 15-03-2012, 19:27

pęknięta rura części wspólnych

#1 Post autor: damianuroda » 15-03-2012, 19:48

Przepraszam jak ponownie poruszam ten sam temat ale nie odnalazłem odpowiedźi co do mojego problemu
sprawa wyglada tak:
W cześciach wspólnych budynku (nie weim czy rozszczelniła sie czy pękła rura) odpływowa na wysokości ostanijej kondygnacji budynku) zalewając mi garaż. zgłosiłem szkodę do zarządcy budynku i na drugi dzień przyjechał przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej spisują szkody zalania. tj. ruchomości oraz ściany garażu, szacując wspólnie ze mną szkodę na kwotę ok. 1000zł. wg. poźniejszych i bardziaj dokładnych analiz zalanych ruchomości wartość rynkowa to ok.1400zł. W regulamin ubezpieczyciela zapisane jest, iż szkoda zostanie rozstrzygnięta w ciągu 30dni. w 29 dzień otrzymałem dopiero kosztorys, który uzwględnia jednynie zalanie ścian nie biorąc pod uwagi zniszczonych ruchomość, które było następstwem przecieku. w 30 dzień zgłoszenia szkody na internetowej stronie ubezpieczyciela w zakładce indywidualnych zgłoszeń czytam, iż status sprawy został odrzucony bez wglądu do decyzji.
Pytanie moje jakie są podstawy prawne do napisania odwołania nie uzwględniającego moich roszczeń oraz skargi na nie dotrzymawanie terminów regulaminu.
pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Ubezpieczenia”