Pełnomocnicy na zebraniu

Zwoływanie zebrań, sposoby głosowań, pełnomocnictwa.
Wiadomość
Autor
irenalo
moderator
moderator
Posty: 8820
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Odp.: Pełnomocnicy na zebraniu

#7 Post autor: irenalo » 06-09-2006, 22:00

A co ustawa o ochronie danych osobowych ma wspolnego z zaproszeniem lokatorow, na te czesc zebrania, gdzie sie rozmawia np. o przyszlych remontach?

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

HR
.
.
Posty: 324
Rejestracja: 23-09-2005, 17:53
Kontakt:

Odp.: Pełnomocnicy na zebraniu

#8 Post autor: HR » 06-09-2006, 22:52

Poza tym - nikt przy zdrowych zmysłach nie czyta naliczeń zaliczek konkretnym właścicielom, zaległosci itp.- innych drażliwych kwestii z punktu widzenia ustawy o ochronie danych osobowych do poruszania na zebraniu nie widzę....

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Gerda

Odp.: Pełnomocnicy na zebraniu

#9 Post autor: Gerda » 23-09-2006, 09:30

Ja czytam, ale tylko na wyraźne żądanie obecnych na zebraniu właścicieli i przy 100% zgodzie. A i jeszcze tylko w przyadku kiedy na zebrani są tylko właściciele, nie ma pełnomocików i gości ;-)
W zeszłym tygdniu miałam zebranie na które przyszli właściciele z rodzinami ( synowie, wnuki etc ) Ponieważ zebranie było czysto informacyjne, pozwoliłam gościom zostac, ale nie siedzieli przy stole przy którym odbywała się duskusja, a obok na kanapie . To spowodowało, że się nie wtrącali a mogli słuchac.

A z ciekawostek życia... ostatnio Pan który zazwyczaj jest pełnomocnikiem właściciela zrugał mnie i zagroził zaskarżeniem uchwał, gdyż dopuściłam się przestępstwa polegającego na zawiadomieniu właściciela mieszkania, a nie jego jako pełnomocnika. ;-) PS. nie ma żadnych innych pełnomocnictw, jak pisane na kolanie na każde zebrannie osobno.[/code]

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

HR
.
.
Posty: 324
Rejestracja: 23-09-2005, 17:53
Kontakt:

Odp.: Pełnomocnicy na zebraniu

#10 Post autor: HR » 24-09-2006, 08:03

Gerda pisze:A z ciekawostek życia... ostatnio Pan który zazwyczaj jest pełnomocnikiem właściciela zrugał mnie i zagroził zaskarżeniem uchwał, gdyż dopuściłam się przestępstwa polegającego na zawiadomieniu właściciela mieszkania, a nie jego jako pełnomocnika. ;-) PS. nie ma żadnych innych pełnomocnictw, jak pisane na kolanie na każde zebrannie osobno.[/code]
Ludziom wali pod kopułę :) ...

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Sławomir

Odp.: Pełnomocnicy na zebraniu

#11 Post autor: Sławomir » 19-12-2006, 16:21

Przeczytalem uważnie powyższe posty i nie do końca wiem dlaczego do zagadnienia zebrań wrzucacie przepisy z ustawy o ochronie danych osobowych (tzn. czemu sie ich boicie?) Na pewno czegoś nie zrozumiałem i jeżeli podpowiecie mi, które konkretnie przepisy naruszę mówiąc na zebraniu, że właściciel np. iksiński ma zaległości 5000 zł. Gdzie tu naruszenie danych osobowych? Wg mnie jest to tylko ujawnienie konkretnej osoby (napiszę delikatnie) żerującej na pozostałych.
Ostatnio zmieniony 21-12-2006, 23:32 przez Sławomir, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Zebrania, głosowania i inne procedury”