Dotacje unijne

Czyli wszystko o Funduszu Remontowym, Funduszu Ekspolatacyjnym i innych funduszach celowych.
Wiadomość
Autor
Gizi
.
.
Posty: 77
Rejestracja: 12-01-2015, 22:48

Dotacje unijne

#1 Post autor: Gizi » 14-04-2015, 17:38

Witam,
w przeszłości WM mogły korzystać z dotacji unijnych na różne cele np: remont windy. Czy orientujecie się Państwo w obecnej sytuacji. Nasz budynek to kamienica, ale nie jest wpisana w rejestr zabytków. Mamy do wymiany piony energetyczne i w przyszłości poszycie dachowe.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

piotrusb
.
.
Posty: 5967
Rejestracja: 28-12-2009, 17:51

Odp.: dotacje unijne

#2 Post autor: piotrusb » 15-04-2015, 11:37

Poszukaj tutaj: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/
NA tej stronie masz też adresy Punktów, w których możesz zasięgnąć informacji na ten temat.
piotrusb

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Gizi
.
.
Posty: 77
Rejestracja: 12-01-2015, 22:48

Odp.: dotacje unijne

#3 Post autor: Gizi » 15-04-2015, 16:54

Odwiedziłam już wiele oficjalnych stron, sęk w tym że nic nie znalazłam. Pytanie zadałam na forum z uwagi na fakt że czasem coś można dla wspólnoty uzyskać, ale ta informacja jest tak głęboko ukryta że właściwie jest dostępna tylko dla wtajemniczonych.
Oficjalne strony przeglądam i nic konkretnego tam nie znajduję niestety, ale dziękuję za zainteresowanie. Miłego dnia. Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

modoc
.
.
Posty: 186
Rejestracja: 11-04-2013, 08:35

Re: dotacje unijne

#4 Post autor: modoc » 15-04-2015, 18:06

Pamiętaj o jednym trzeba wiedzieć na co się chce wziąć dotację a potem dopiero szuka się pod co można to podpiąć lub podciągnąc.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Gizi
.
.
Posty: 77
Rejestracja: 12-01-2015, 22:48

Odp.: Dotacje unijne

#5 Post autor: Gizi » 19-04-2015, 07:10

Ok, szukam na dach i na wymianę pionów energetycznych i nic nie znajduję. Słabo szukam czy rzeczywiście nikt z Was też nie natrafił na ślad takiego dofinansowania?

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

irenalo
moderator
moderator
Posty: 8805
Rejestracja: 27-03-2006, 20:06

Odp.: Dotacje unijne

#6 Post autor: irenalo » 21-04-2015, 17:07

Gizi pisze:w przeszłości WM mogły korzystać z dotacji unijnych na różne cele np: remont windy
Może nie chodziło o dofinasowanie remontów wind w budynkach prywatnych tylko dofinansowanie z PFRON na montaż windy dla niepełnosprawnych lub budowę wind w miejscach publicznych w ramach znoszenia barier architektonicznych?
Nie słyszałam , by unia dopłacała do remontów dachów czy wymian instalacji w prywatnych budynkach (pomijając zabytki).

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fundusze celowe”