Fundusz remontowy a szkoda zwiazana z adaptacją strychu

Czyli wszystko o Funduszu Remontowym, Funduszu Ekspolatacyjnym i innych funduszach celowych.
Wiadomość
Autor
melkos
.
.
Posty: 2
Rejestracja: 26-07-2010, 13:33
Lokalizacja: gdynia
Kontakt:

Fundusz remontowy a szkoda zwiazana z adaptacją strychu

#1 Post autor: melkos » 26-07-2010, 13:49

Bardzo pilnie proszę o pomoc. U naszej kamienicy została podjęta uchwała o adaptacji strychu, wg. uchwały zapłata przez inwestora miała nastąpić po ukończeniu robót i po zgodzie mieszkańców na wyodrębnienie lokaku i sprzedaz udziałów w częsci wspólnej. Inwestor dostał nakaz zakończenia i przywrócenie stanu poprzedniego przed nadzór budowlany z powodu szeregu niezgodnoci i rozebranie kominów, w związku z czym strych dalej jest częcią wspólną. W związku z robotami wykonywanymi przez inwestora została "zrobiona" mi dziura w suficie w lazience o srednicy okolo 15 cm. Był u mnie zarząd, robili zdjęcia (w innych klatkach to oni usuwali wszelkie zniszczenia dokonane przez inwestorów jak zalanie itp z funduszu remontowego.) i mieli to naprawić. Minęły około dwa miesiące a tutaj nic, zapytałam Panią Administrator kiedy naprawią mi szkodę, odpowiedziała, że u mnie w mieszkaniu są pajęczyny i brud i nikt tego naprawiać nie będzie, i że ona to ma na zdjęciach. W związku z tym, czy mam napisać wezwanie do usunięcia lub ewentualnie pozew za naruszenia mienia do wspolnoty, czy do inwestora, a moze do obojga?
Ostatnio zmieniony 26-07-2010, 13:50 przez melkos, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Fundusze celowe”