Pożar na balkonie

Czyli ustalanie granic nieruchomości oraz zakres odpowiedzialności wspólnoty i właścicieli lokali.
Wiadomość
Autor
piotrusb
.
.
Posty: 6496
Rejestracja: 28-12-2009, 17:51

Re: Pożar na balkonie

#7 Post autor: piotrusb » 18-05-2026, 13:42

Nie sądzę. My standardowo zgłaszamy tego typu szkody do ubezpieczyciela i nigdy nie mieliśmy problemu z podnoszeniem składki. A po zgłoszeniu nic nas nie obchodzi, dostajemy zwrot kosztów remontu natychmiast po przedstawieniu faktury.

A jako alternatywę macie kosztowny (opłata sądowa, koszty zastępstwa procesowego, których Wam nikt nie zwróci, koszty biegłych) i pewnie co najmniej 3-letni proces . Wasz wybór.
piotrusb

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Nieruchomość wspólna”