Pożar na balkonie
Re: Pożar na balkonie
Nie sądzę. My standardowo zgłaszamy tego typu szkody do ubezpieczyciela i nigdy nie mieliśmy problemu z podnoszeniem składki. A po zgłoszeniu nic nas nie obchodzi, dostajemy zwrot kosztów remontu natychmiast po przedstawieniu faktury.
A jako alternatywę macie kosztowny (opłata sądowa, koszty zastępstwa procesowego, których Wam nikt nie zwróci, koszty biegłych) i pewnie co najmniej 3-letni proces . Wasz wybór.
A jako alternatywę macie kosztowny (opłata sądowa, koszty zastępstwa procesowego, których Wam nikt nie zwróci, koszty biegłych) i pewnie co najmniej 3-letni proces . Wasz wybór.
piotrusb
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Schowaj odnośniki |
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post
-
- 10 Odpowiedzi
- 5099 Odsłony
-
Ostatni post autor: piotrusb
11-12-2025, 16:53
