legalizacja łazienki

Czyli wszystko o wszelkiego rodzaju remontach i modernizacjach.
Wiadomość
Autor
K.Ceranka
.
.
Posty: 1
Rejestracja: 25-10-2008, 16:54

Odp.: legalizacja łazienki

#1 Post autor: K.Ceranka » 25-10-2008, 17:07

czesć ,chciałam się dowiedzieć jak to jest teraz z legalizacją łazienki ,niedawno zrobiłam sobie c.o gazowe i wsszystko jest dobrze,ale adm mi go nie odebrał ponieważ na projekice nie ma ujętej wanny i wc ,które w rzeczywistosci są w kuchni podzielonej na pół ścianką do 3\4 wysokosci.Problem jest w tym ,że ta łazienka jest we wszystkich protokołach zdawczo -odbiorczych ,ale w rzeczywistosci okazuje się ,ze jest nielegalna,bo poprzedni właściciel nie miał na nia zadnej zgody.aparoszę o pomoc jak mam teraz załatwić tą sprawę i gdzie złozyc stosowne dokumenty o legalizację ,bo przecież w dzisiejszych czasach to normalne,ze każdy chce miec łazienke w mieszkaniu.Prosze również o napisanie czy adm moze żadac ode mnie zburzenia pieca kaflowego ,którym wcześniej było ogrzewane mieszkanie.Bo pan ,który wałsnie był na odbiorze stwierdził,ze muszę go zburzyć .Znajoma robiła c.o gazowe 3 lata temu i piec zburzuyła diopiero w ubiegłym roku.Noe rozumiem dlaczego administracje budynków szystko tak utrudniają ,nie dosc ,że człowiek sam robi sobie wszystko na własny koszt i za ciezko zarobione pieniadze to oni jeszcze rzucaja kłody pod nogi.Prosze o wskazówki co zrobic w sprawie tej łazienki i jak mam tą sprawe załatwić ,zeby już wszystko było legalnie i dobrze.Z góry dziękuję.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Remonty i modernizacje”