Były członek WM korzysta ze śmietnika WM.

Czyli o stosunkach i problemach wewnątrz naszych wspólnot.
Wiadomość
Autor
cezar138
.
.
Posty: 172
Rejestracja: 05-04-2012, 11:31

Były członek WM korzysta ze śmietnika WM.

#1 Post autor: cezar138 » 21-05-2012, 14:33

Dzień dobry wszystkim,
jeszcze raz wrzucę temat, dość niemiły i może prosty, ale mnie "rozwalający" wewnętrznie.
Mianowicie mam, jako zarząd i WM, byłego mieszkańca i członka wspólnoty. I owy delikwent juz nie mieszka u nas (przestał być członkiem, mam we wglądzie jego akt notarialny sprzedaży lokum). No ale, raz po raz dowozi nam do śmietnika (zamykany na klucz, który ma wciąż) swoje śmiecie z nowego lokum... W końcu go nakryłem na tym i zrobiłem kilka zdjęć. Zamierzam z tym jechać do gł. siedziby naszej administracji, gdzie notabene on jest pracownikiem. I w rozmowie z jednym z prezesów to załatwić... Obawiam sie, ze niewiele wskóram z tym, a zwyczajnie wściekam sie po ludzku, że taki ktoś okrada nas... Dodam, ze rozmowa z nim mało wchodzi w gre, bo przez 2 lata ani razu nie raczył mi (zarządowi otworzyć dziw i złożyć podpis do uchwały... Poradźcie moi drodzy coś sensownego... Dzięki.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
jaceko
moderator
moderator
Posty: 3325
Rejestracja: 25-09-2008, 21:09
Lokalizacja: Lublin

Odp.: Były członek WM korzysta ze śmietnika WM.

#2 Post autor: jaceko » 21-05-2012, 14:39

Jak administracja, którą zatrudniacie nie poradzi sobie ze swoim pracownikiem, to zmieńcie administracje na taką, która poradzi sobie z tym problemem.
Tolerancja winna być akceptacją odmienności kultury, a nie jej braku. Kultura to między innymi poszanowanie praw innych.
Przeczytaj zanim kupisz mieszkanie

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

cezar138
.
.
Posty: 172
Rejestracja: 05-04-2012, 11:31

Odp.: Były członek WM korzysta ze śmietnika WM.

#3 Post autor: cezar138 » 21-05-2012, 14:58

Łatwo mowic. Administracja nasza zarzadza blokami wszytskich WM (okolo 10 budynkow), posiada swoje lokum, pracownikow i w ogole. Zajac sie tym i nawet wyszarpac, toznaczy zrobic totalna rewolucje we WM swojej. O ile ludzie zechca... Dodam, że dzis jeden z admin. naszych nie potwierdził przyjecia pisma od kol. z zarzadu, bo to pismo do firmy, ktora nami zarzadza, a nie do niego...Ale ma na dniach dostarczyć do głównej siedziby. Niepojete, ale prawdziwe.
Ot taka moja rzeczywistosc.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

elmaz
.
.
Posty: 3192
Rejestracja: 21-10-2008, 22:25

Odp.: Były członek WM korzysta ze śmietnika WM.

#4 Post autor: elmaz » 21-05-2012, 15:01

cezar138 pisze:Łatwo mowic. Administracja nasza zarzadza blokami wszytskich WM (okolo 10 budynkow), posiada swoje lokum, pracownikow i w ogole.
I co z tego? Inne administracje też zwykle posiadają jakieś lokum i pracowników ;-)
A w ogóle - jeśli tak pracują jak piszesz, to może szybko się okazać, że blokami wszystkich WM zarządza zupełnie inny administrator ;-) Tylko musi się znaleźć ten odważny, który zbuntuje się jako pierwszy.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

cezar138
.
.
Posty: 172
Rejestracja: 05-04-2012, 11:31

Odp.: Były członek WM korzysta ze śmietnika WM.

#5 Post autor: cezar138 » 21-05-2012, 15:06

Rozwiazaniem, o jakim mysle, byłoby/jest doprowadzenie do zwolnienia jednego z owych pracowników (tego, co notorycznie zawala wspolprace, bo drugi jest o wiele lepszy). Tyle, że to emeryt, z grupa inwalidzką... wiec jest opłacalny dla administracji.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

andrzejL
moderator
moderator
Posty: 2792
Rejestracja: 24-06-2007, 22:11
Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Odp.: Były członek WM korzysta ze śmietnika WM.

#6 Post autor: andrzejL » 21-05-2012, 19:16

cezar138 pisze: dowozi nam do śmietnika (zamykany na klucz, który ma wciąż) swoje śmiecie z nowego lokum
Zmieńcie klucz.
andrzejL

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Obyczaje we wspólnocie mieszkaniowej”