notoryczne przykręcanie kaloryferów

Czyli ustalanie granic nieruchomości oraz zakres odpowiedzialności wspólnoty i właścicieli lokali.
Wiadomość
Autor
Falbala
.
.
Posty: 45
Rejestracja: 10-11-2009, 10:22

Odp.: notoryczne przykręcanie kaloryferów

#7 Post autor: Falbala » 26-10-2010, 20:09

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Jest teraz nowy piec do CO (wcześniej piec był własnością SPEC) w pomieszczeniu zamkniętym na klucz przez Zarząd WM, w ciągu dnia temperatura jest jako taka, ale w nocy grzejniki są ledwo ciepłe i dogrzewam się kaloryferami olejowymi na prąd:( Wszystko to robią w ramach szeroko pojętych oszczędności. Pismo mogę wysmarować, ale już wiele pism na różne tematy szło, a odpowiedzi są lakoniczne albo nie na temat, abo na zasadzie odpowiedz przekracza czynność zwykłego zarządu i zostanie przedstawione (pismo) na zebraniu rocznym ]:) Na dodatek na codzień spotykamy się z róznymi złośliwościami jako ci co nie chcą poświęcać się dla dobra ogółu (np przypadkowo wyłaczone korki i brak klucza do skrzynki itp) plus nieprzyjemne komentarze... mogę zacząc płacić zaliczkę w niższej wysokości, ale narosną mi przez to długi, a oni tego nie odpuszczą. Poza tym, WM płaci rachunki za CO wg zużycia ciepła - każdy z mieszkańców swoją część w stosunku do swojego udziału w nieruchomości wspólnej. Ktoś może powiedzieć, że teraz płacę mniej, więc mogę się dogrzewać elektrycznym piecem i more or less wyjdzie na to samo:( pozostaje jednak kwestia logistyki we włączaniu kaloryferów, estetyka pomieszczeń i wiele wiele innych..... :((
Ostatnio zmieniony 26-10-2010, 20:13 przez Falbala, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Falbala
.
.
Posty: 45
Rejestracja: 10-11-2009, 10:22

Odp.: notoryczne przykręcanie kaloryferów

#8 Post autor: Falbala » 26-10-2010, 20:14

p.s. same grzejniki są nowe (rury w moim mieszkaniu też ) wymienione przeze mnie

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieruchomość wspólna”