Powierzenie zarządu osobie prawnej

Zarząd wspólnoty sprawowany przez osoby fizyczne wybrane spośród właścicieli lokali lub spoza ich grona.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: powierzenie zarządu osobie prawnej

#7 Post autor: andy » 22-04-2009, 12:29

ewus pisze:uważam, że jeżeli nasza firma jest firmą ogólnopolską i zatrudnia sztab prawników to wie co robi
Rozpropaguj swoją firmę na naszym forum - podaj nazwę i dane kontaktowe. Może jakaś wspólnota zechce skorzystać z usług Waszych i Waszego sztabu prawników.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ewus
.
.
Posty: 11
Rejestracja: 22-04-2009, 10:22

Odp.: powierzenie zarządu osobie prawnej

#8 Post autor: ewus » 22-04-2009, 12:29

no to niezły numer ..... przeczytałam uchwałę Sądu Najwyższego na która powołał się andy .... pisze tam że osoba prawna nie może być Zarządem jeżeli Zarząd został jej powierzony w trybie art. 20 UWL, a my mamy zapis o art. 18 UWL.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ewus
.
.
Posty: 11
Rejestracja: 22-04-2009, 10:22

Odp.: powierzenie zarządu osobie prawnej

#9 Post autor: ewus » 22-04-2009, 12:30

andy pisze:Rozpropaguj swoją firmę na naszym forum - podaj nazwę i dane kontaktowe. Może jakaś wspólnota zechce skorzystać z usług Waszych i Waszego sztabu prawników.
miła złośliwość .... taka naprawdę MĘSKA i na poziomie :) pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

Awatar użytkownika
andy
admininistrator
admininistrator
Posty: 3249
Rejestracja: 05-05-2006, 13:56

Odp.: powierzenie zarządu osobie prawnej

#10 Post autor: andy » 22-04-2009, 12:44

ewus pisze:miła złośliwość
Jaka złośliwość? Masz możliwość bezpłatnie rozreklamować swoją firmę na największym forum polskich wspólnot mieszkaniowych w internecie. To jest zabronione w wątkach merytorycznych, ale wyjątek dla Ciebie uzgodniłbym z pozostałymi moderatorami.

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ewus
.
.
Posty: 11
Rejestracja: 22-04-2009, 10:22

Odp.: powierzenie zarządu osobie prawnej

#11 Post autor: ewus » 22-04-2009, 12:45

myślę i myślę ..... czyli jesteśmy Zarządcą, któremu w trybie art. 18 powierzono zadania Zarządu .... ???

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ewus
.
.
Posty: 11
Rejestracja: 22-04-2009, 10:22

Odp.: powierzenie zarządu osobie prawnej

#12 Post autor: ewus » 22-04-2009, 12:48

andy pisze:Jaka złośliwość? Masz możliwość bezpłatnie rozreklamować swoją firmę na największym forum polskich wspólnot mieszkaniowych w internecie. To jest zabronione w wątkach merytorycznych, ale wyjątek dla Ciebie uzgodniłbym z pozostałymi moderatorami.
kiedyś moderatorzy tego forum skupiali się głównie na pomocy innym a nie na nabijaniu się z ich problemów .... ale jak widać w naszym kraju wszystko upada ... mam nadzieję, że jesteś jednak wyjątkiem wśród moderatorów o bardzo specyficznej formie pomocy :)

Link:
BBcode:
HTML:
Schowaj odnośniki
Pokaż odnośniki do wpisu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Zarząd wspólnoty”